Pazartesi

Yorgunluk

Ve yorgunluğumun son safhasındayım... Eee kolay değil iki adet pasta ve iki tepsi kurabiye yapmak :S Kollarım uyuştu sanki. Eh bir de bir saat çorap arayıp ordan metroya yürüyüp saat 19,30 suları eve gelince normal olsa gerek.Yarın büyük gün . Yani annem için.Bütün arkadaşlarını eve toplayacak.Ve maalesef benim yarın sınavım yok :S Bende en yakın arkadaşımla eşlik etme kararı aldım. Sırf maarifetlerimi görsün diye.Yok artık yahu (: Maksat her kahrımı çeken bir insana bir takım jestlerde bulunmak.Beraber vakit geçirmeye devam etmek.
Bugün sınava girmedim.Bir nedeni yoktu aslında.Muhtemelen canım istemedi.Neden ki acaba?Neyse büte iyi hazırlanırız artık.
Çok nargile içiyorum . Hemen hemen hergün. Bazı şeyleri ört pas etmek mi amacım? Dün beklemediğim o kadar çok gelişme oldu ki.Sanırım artık arkadaşlıkların sağlam durup farklı kulvarla kaymaması için sadece kız arkadaşlarımla yakın olmalıyım. Sanırım gerçekten dünyam Dünyanın çok dışında. Yine de mudahele edilmesin. Herkesin yeri belli bende. Herkes olduğu yerde kalmalı yani.Neyse kime ne ki bunlardan yaptıklarım ve yaşadıklarımın bir kısmı...
yarın ola hayrola...
Başbaş...

Hiç yorum yok: